Zde se nacházíte: paragliding-bazar.cz » Motorový paragliding » Tříkolky » Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu

PRODÁM: Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu  (vlastní)

12.2.2020

Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu
Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu - 1 Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu - 2Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu - 2 Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu - 3Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu - 3 Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu - 4Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu - 4 Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu - 5

Rubrika: Motorový paragliding    Kategorie: Tříkolky
Název: Tandemová MPG tříkolka s TP, na dostavbu
Výrobce: vlastní
Rok výroby: 2010
Opotřebení: Mírně létané (50-100h)

Prodám tandemovou tříkolku s TP, pevná a přitom lehká konstrukce, s brzdou na předním kolečku, odpružené zadní kola. Nyní bez motoru, měl jsem projekt z motoru SMART, ale nemám na to čas. Přidám motor Trabant s leteckými úpravami a bezva zapalováním Vape - bezkontaktní, s kterým motor chytá na první máchnutí. Dále motor čtyřtakt, dvouválec boxer také upravený na zapalování Vape a možno dokončit reduktor (reduktorové kola pro plochý drážkový řemen dodám). I nějaká vrtule se najde a možno také tandem křídlo Nirvana 42, s porozitou jako nové 300sec.
Ideální pro zručného pilota, na dostavbu a pak pro svezení manželky/přítelkyně za ani ne cenu solo krosny, nemusíte nic stavět a schvalovat, žádné zátěžové zkoušky. Doinstalujete motor, technická inspektorem a hurá do vzduchu. Já na to nemám čas.
Cena tříkolka, oba motory, vrtule+křídlo 45tis Kč, bez křídla 19tis Kč, při rychlém a bezproblémovém jednání. K vidění Uh.Hradiště. tel: 602715090 (večer)

Jméno: MPG tříkolka  Telefon: 602715090
Lokalita: Uherské Hradiště
Cena: Dohodou

Kontaktujte inzerenta: