Zde se nacházíte: paragliding-bazar.cz » Křídla (padáky) » EN B (LTF/DHV 1-2) Standard » Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK

PRODÁM: Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK  (Advance)

17.10.2020

Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK
Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 1 Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 2Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 2 Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 3Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 3 Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 4Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 4 Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 5Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 5 Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 6Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 6 Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK - 7

Rubrika: Křídla (padáky)    Kategorie: EN B (LTF/DHV 1-2) Standard
Název: Advance Epsilon 9 / 30m² royal blue / čerstvá TK
Výrobce: Advance
Kompletní vzletová hmotnost: 105kg až 130kg
Rok výroby: 2019
Opotřebení: Mírně létané (50-100h)

Tenhle kousek se narodil začátkem roku 2019 jako nejnovější (stále aktuální) model z legendární low-B série švýcarského výrobce. Na první zatáhnutí řidičky bylo poznat, jak obrovský je to rozdíl oproti mému starému Fidesovi. <3 Zažil jsem na něm svůj první termický let, první únikové uši (v tom samém letu), blbnutí ve wingoverech a spirálách, zkusil jsem si H&F, XC i přesnostkářské závody, dal si první Alpský trojúhelník, dostal nějaké ty klapance v rotoru, předletěl Martina na high-Bčku v Bassanu na přeskoku (protože se bál šlápnout :-P), pak první kilo, první SIVka... Postupně jsem poznával, že to sice není ten nejrychlejší brus, na druhou stranu mu můžu 100% důvěřovat a šlápnout plnej speed, když ostatní sotva drží křídla nad hlavou. Společně s vyvážením trochu pod polovinu, tou obrovskou plachtou a špetkou trpělivosti to i dobře stoupá. :)) Je to skvělé křídlo, které vás podrží a zažijete s ním spoustu krásných zážitků.

Pár faktů: nálet okolo 90h, právě dorazilo z TK (obnoveno do 09/2022), jedna odborně nalepená záplata na odtokovce (dejte bacha, na Studenově je na startu dřevěná paleta s hřebíkem). Jinak zažilo 1x SIV (bez koupání ve vodě) a stromy vidělo naštěstí jenom zvrchu (i když k některým jsem měl blíž, než mi bylo příjemné).

Důvod prodejte: následující rok se chci věnovat více handlingu a létání na nějakém mini-wingu. Normálně bych si Epsilona nechal, ale očekávám, že na XC létání se najde minimum příležitostí a akorát by mi většinu času ležel ve skříni, když ho může využít někdo lépe.

Prodávám v setu s Advance Compressbag Tube (už si na sebe zvykli, tak by jim bylo smutno). Možno prodat i se sedačkou Woody Valley GTO Light, Woody Valley batohem, záložkou Sky a možná i dalším příslušenstvím. Cena setu případně dle dohody.

Předání možné v Plzni, občas v Praze a ještě víc občas Liberci (případně po cestě).

https://www.advance.swiss/en/products/paragliders/epsilon-9

Štítky: s listovacím obalem, TK čerstvá, TK platná

Jméno: Tomáš Bedřich  Telefon: 774216176
Lokalita: Plzeň
Cena: 51.000,-Kč (cca 1.864 €)

Kontaktujte inzerenta: